logo quick-mix

quick-mix Sp. z o.o.
O firmie

Firma quick-mix Spółka z o.o. obecna na polskim rynku od 1997 roku jest częścią międzynarodowej struktury Sievert Baustoffgruppe. Od wielu lat oferuje innowacyjne produkty z zakresu zapraw do klinkieru, systemów ociepleń, suchych zapraw budowlanych oraz chemii budowlanej.

Marka quick-mix to ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych, gwarantuje najwyższą jakość, łatwość stosowania i idealne dopasowanie produktów do potrzeb konkretnego projektu.

quick-mix jest również właścicielem marki tubag – jedynej na polskim rynku grupy produktów z oryginalnym trasem Tubag, szczególnie polecanych do bruku i kamienia naturalnego, systemów zapraw drogowych oraz produktów do konserwacji i renowacji zabytków. Najwyższe standardy produkcji potwierdza wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą DIN EN ISO 9001.

Stała obecność na budowach, ciągłe prace badawczo-rozwojowe oraz uważne śledzenie rynku pozwalają firmie quick-mix oferować produkty najwyższej jakości oraz innowacyjne rozwiązania systemowe. Produkty quick-mix dzięki łatwości stosowania oraz dopasowaniu do konkretnych potrzeb projektu zapewniają efektywną pracę wykonawcom, gwarantując jednocześnie satysfakcję inwestorów.

Sieć doradców techniczno-handlowych zapewnia fachową pomoc w doborze systemów i technologii wykonania prac przy użyciu produktów quick-mix.

Naszym celem jako zespołu jest wypracowanie wartości dodanej dla rynku oraz naszych Partnerów Handlowych.

Jesteśmy z naszymi Klientami na każdym etapie realizacji projektu budowlanego. Zachęcamy do czerpania z korzyści jakie oferujemy w postaci najwyższej jakości produktów, a także innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań dla budownictwa.


Dane kontaktowe